+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Účetnictví & daně pro bytové domy (SVJ, BD)

Vedeme účetnictví a daně bytových domů.

Jsme ekonomové a účetnictví rozumíme. Naši účetní  účetnírozumíme For me, traveling is a way of living from the very childhood. My father was a pro stuntman and mother a writer. We moved from state to state every two or three month. Now I am a full-time travel blogger and digital artist working for a various digital agencies and travel journals across the US.

A website … well, I need to have a tool that is able to help me to update information quickly on the go. I want to be able to post photos from the temple of Katmandu or write an article on how I spent a night with bootleggers in Tennessee.

Účetnictví

nemovitosti.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mzdové

účetnictví.

Při správě bytových domů je potřeba v mnoha případech vést mzdové účetnictví členů statutárních orgánů vyplácejících si odměny nebo zaměstnanců na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) či dohodu o provedení práce (DPP) – typicky uklízečka, údržbář nebo domovník. Veškerou tuto mzdovou agendu a s tím spojené daňové povinnosti vedeme a řešíme za vás v souladu s platnou legislativou.

Daně a

daňová přiznání.

Ve specifických případech vzniká SVJ povinnost podávat daňová přiznání, a to tehdy, pokud má i jiné příjmy (typicky pojistná plnění, úroky) než příjmy, které nejsou předmětem daně, příjmy od daně osvobozené nebo příjmy, z nichž je daň vybírána srážkou podle zvláštní sazby daně. Všechny daně, týkající se vašeho domu, rádi zpracujeme a pohlídáme v souladu s platnými zákony.

An award of excellence in design and named as creative of the year.

An expert of local spots and hidden attractions.

Dedicated to the life of nomad and freelance from the youth.