+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Velice pěkné kancelářské prostory 2+1, 81 m2, Praha 3 – Vinohrady, náměstí Jiřího z Poděbrad

Milešovská, Vinohrady, Česko
16 500,- Kč / měsíc

Popis nemovitosti

Dovolujeme se Vám nabídnout k pronájmu velice pěkné kancelářské prostory v žádané a atraktivní lokalitě Prahy 3 – Vinohrady na náměstí Jiřího z Poděbrad. Kancelářské prostory se nacházejí v polosuterénu činžovního domu v ulici Milešovská v bezprostřední blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad. Prostory jsou dispozičně řešeny jako 2+1 s tím, že po vstupu do nebytových prostor se ocitneme ve velké vstupní hale s kuchyňským koutem, dále rovně se vstupem do koupelny se sprchovým koutem a se vstupem na oddělené WC, po levé straně je vchod do první přízemní místnosti, jenž má 2 velká okna, druhá suterénní místnost je ze vstupní haly po pravé straně a má 2 malá okna pod stropem směrem do ulice. Kancelářské prostory jsou vhodné zejména pro provoz kanceláří nebo e-shopu, ale i jako nahrávací studio nebo fotografický ateliér, kancelář architektů, stavařů, nebo designerů. Momentálně se v nebytových prostorech nachází audiovizuální marketingová společnost, která má prostory přizpůsobeny k této činnosti – zvukové izolace na zdech atd. Kancelářské prostory mají celkovou plochu 81 m2.

Jedná se o skvělou lokalitu přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad.  Skvělá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti činžovního domu. V domě jsou ponechány nebo revitalizovány původní architektonické prvky a detaily a tím pádem si dům zachovává svoje původní kouzlo.

Měsíční nájemné těchto kancelářských prostor je 16.500, – Kč + zúčtovatelné poplatky. Elektřina a plyn se píše na nájemce. Volný IHNED. DOPORUČUJI! VELICE ATRAKTIVNÍ LOKALITA!