+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Dům s velkou zahradou, pozemek 844 m2, Horní Cerekev, okr. Pelhřimov

Březinova, Horní Cerekev, Česko

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi částečně podsklepený dům o celkové podlahové ploše 181 m2 + 37 m2 hospodářské stavení, s velkou zahradou 695 m2 ve velice příjemné lokalitě města Horní Cerekev v okrese Pelhřimov. Celková plocha pozemků je 844 m2.

Vchod do domu je přes průjezd o šíři 3,3 m a délce 7,5 m, který dále vede do zahrady. Přes celou šíří průjezdu jsou z obou stran velká vjezdová vrata. Z tohoto průjezdu je rovněž vchod do sklepa o ploše 15 m2. Po vstupu do obytné části domu o celkové ploše 99 m2 máme ihned za dveřmi po pravé straně schodiště do podkroví (67 m2), které slouží jako půda a lze ji stavebními úpravami předělat na další obytný prostor. Vlevo je vstup do prvního pokoje (16,65 m2), který sloužil jako kuchyň, dále z tohoto pokoje projdeme do druhého pokoje (18,32 m2), který sloužil jako obývací pokoj a dále vpravo je vstup do třetího pokoje (17,82 m2), který sloužil jako ložnice. V chodbě je mimo schodiště na půdu ještě vstup do koupelny spojené s toaletou a vstup do spíže.

Průjezdem vyjdeme do velké zahrady se vzrostlými ovocnými stromy, hned za domem je hospodářské stavení o rozměrech 9,3 m x 4,0 m, které je členěno do 3 místností se samostatnými vchody o celkové ploše 37,2 m. Toto stavení je možno přebudovat například na dílnu. Nemovitost je napojena na vodovod a kanalizaci, plynová přípojka k dispozici. Dům je v původním stavu s drobnými úpravami.

Občanská vybavenost ve městě Horní Cerekev je velice dobrá – mateřská a základní škola, zdravotnické zařízení, pošta, lékárna, knihovna, muzeum, kulturní dům, několik restaurací. Ve městě dobrá dopravní obslužnost – vlak a autobus. Rovněž dobrá dostupnost do okolních měst – například Pelhřimov (17 km), Třešť (13 km), Kostelec (15 km), Telč (21 km), krajské město Jihlava a D1 (25 km). Dům je volný, ihned připravený k převzetí. Majitelem nebyl dodán průkaz PENB, proto v souladu se zákonem uvádíme „G“.

SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST, DŮM S VELKOU ZAHRADOU V ZASTAVĚNÉ ČÁSTI MĚSTA, PŘED REKONSTRUKCÍ. FINANCOVÁNÍ ZAJISTÍME.

Přílohy