+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Světlý byt 3+1, 65 m2, Praha 9 – Vysočany, cihlový dům u metra, před rekonstrukcí

Pod Strojírnami, Praha 9-Vysočany, Česko

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi světlý byt 3+1, 65 m2, v stále atraktivnější a rozvíjející se lokalitě v Praze 9 – Vysočanech.

Lokalita pražských Vysočan je nyní nejvíce rozvíjející se pražskou čtvrtí. Je to dáno tím, že v místech bývalých továren ČKD a Praga, tzv. brownfieldů vzniká mnoho zajímavých developerských projektů. My nabízíme cihlový dům ve staré zástavbě přímo na metru!

Byt je umístěn ve 3. patře čtyřposchoďového činžovního domu z padesátých let minulého století. Konstrukce domu je cihlová, o dům je velmi dobře pečováno – jsou zrekonstruovány chodby, schodiště a sklepy. V těchto dnech se provádí výměna střešního pláště a zateplení fasády. V domě není výtah. Byt je před rekonstrukcí, jeho dispozice je 3+1, 65 m2. Po vstupu do bytu je obývací pokoj a ložnice situována po pravé straně, proti vstupním dveřím jsou dveře na toaletu, záchod a do komory, po levé straně je malý pokoj a kuchyň s okny do vnitrobloku. Dispozici je samozřejmě v rámci rekonstrukce možné upravit.   

Nemovitost je situována v místě, které má dobré dopravní spojení po celé Praze. Občanská vybavenost v místě je velice dobrá – školka, škola a gymnázium je 5 minut chůzí od domu, tramvajová zastávka Poštovská je 3 minuty od domu, metro B Vysočanská je 7 minut chůzí od domu, v tomto místě najdete NC Fénix, supermarket Billa, prodejnu s elektrickými spotřebiči a elektronikou, KFC, několik restaurací, Pizzerii, Sushi jídelnu, veganskou jídelnu, čerpací stanici, poštu, bankomaty, lékárnu. Zkrátka vše potřebné budete mít do deseti minut pěšky. Dále se 2 minuty od domu nachází rovněž atraktivní cyklostezka podél říčky Rokytky, která je hojně využívána k rekreaci a sportu.

Jedná se o velice zajímavou investiční příležitost, cena bytů v této lokalitě už jen poroste z důvodu stavby mnoha developerských projektů v této lokalitě na místech bývalých továren ČKD. Atraktivní cena 80.735, – Kč / m2.