+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Prostorný byt 2+KK s velkou terasou a balkonem, celkem 120 m2, Praha 7 – Holešovice

V Háji, Praha 7, Česko
Cena na vyžádání

Popis nemovitosti

Byt s 65 m2 terasou na břehu Vltavy. Nabízíme k pronájmu nový, kompletně zařízený byt s velkou terasou a s balkonem s výhledem na řeku, situovaný ve 2. patře nového rezidenčního projektu Vltavská vyhlídka s uzavřeným vnitroblokem s dětským hřištěm. Klidná lokalita v dynamicky se rozvíjející části Prahy 7 – Holešovice s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, s tramvajovými spoji ke stanicím metra Vltavská a Nádraží Holešovice. Výborná dostupnost do centra, v blízkosti se nachází Squash Holešovice, golfové hřiště (driving range) Rohanský ostrov, Galerie moderního umění DOX, známá Pražská tržnice a mnoho divadel a hudebních klubů – SaSaZu, La Fabrika, Rock Opera, Jatka 78.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu i balkon, 1 ložnice rovněž se vstupen na terasu, dále koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Laminátové plovoucí podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, 2 TV, alarm, rozkládací pohovka, zahradní nábytek, sekačka na trávu, sklep, kočárkárna, bezbariérový přístup. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytápění cca 3400 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Interiér 50 m2, terasa 65 m2, balkon 5 m2. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné.