+420 733 553 936
Pod strojírnami 747/6, 190 00 Praha 9
info@stigroup.cz

Byt 1+KK, 43 m2, rezidence ROZHLEDNA, Praha 4 – Krč, částečně zařízený

Antala Staška 1565/30, Praha 4-Krč, Česko
12 000,- Kč / měsíc

Vlastnosti & vybavení

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný byt 1+KK, 43 m2, v REZIDENCI ROZHLEDNA na Praze 4 poblíž Budějovické. Byt se nachází v 1. patře architektonicky zajímavé novostavby, kolaudované v roce 2009. Byt je velice dobře dispozičně řešen – prostorná chodba, koupelna se sprchovým koutem, pokoj s kuchyňským koutem a odděleným prostorem na spaní. Byt je vybaven nadstandardními materiály, jako jsou dřevěná euro okna, dřevěná plovoucí podlaha, pračka, sklokeramická varná deska, postel – dvoulůžko, stůl s židlemi, gauč, konferenční stolek s křeslem, v předsíni šatní skříň.

Před domem zastávka autobusu Ryšánka, v blízkosti domu je Budějovické náměstí se stanicí metra, desítkami obchodů, poliklinikou, radnicí Prahy 4 a další občanskou vybaveností. Oblast Pankráce a Krče je sídlem celé řady prestižních domácích i zahraničních společností. Okolní administrativní či multifunkční areály nabízejí možnost pracovního uplatnění, ale i zábavu a oddych, skvělá dostupnost na dálnici D1. K dispozici je rovněž sklepní koje, nepřetržitá ostraha objektu, služby recepce, parkování před domem bez problémů.

Cena 12.000, ‐ CZK + zúčtovatelné poplatky (cca 3.700, – CZK vč. elektřiny, ostrahy, služeb recepce, internet, vodné a stočné, komunální odpad, STA, teplo atd.). PĚKNÝ UDRŽOVANÝ BYT, DOPORUČUJI!